הצללה לגני ילדים


מהי הצללה לגני ילדים?

הצללה לגני ילדים הנה הצללה המותאמת הן מבחינה עיצובית והן מבחינה בטיחותית על מנת לספק מכסה מן השמש ונזקי מזג האוויר.

הצללות בגני הילדים הפכו להיות חלק בלתי נפרד בעת תכנון והקמה של גני משחקים וגני ילדים חדשים ותוספות למבנים ושטחים קיימים.

חברתנו עוסקת עשרות שנים בייצור אישי במתפרה מקצועית להתקנת הצללות במרחבי פנאי ובילוי ,גני ילדים, בתי ספר,מכללות בריכות ציבוריות ועוד.


למה צריך הצללה בגני ילדים?

ילדים אוהבים להיות בחוץ ובכלל חלק גדול מהזמן שלהם במסגרת החינוכית או בשעות אחר הצהריים הם מבלים בחוץ, במשחק או בפעילויות אחרות (כמובן כאשר מזג האוויר מאפשר זאת).

על מנת להעניק מכסה ראוי  בעל מראה מעורר חשיבה ויצירה מתקינים הצללות המיועדות לשטחים אלו עם מגוון דגמים צבעים ובדים נושמים לחווית שהות נעימה ומוצלת לילדינו. בעיקר בחודשי האביב והקיץ בהם השמש חזקה מאד הצללות מעניקות שעות משחק נוספות מבלי להסתנוור ולקבל את מלוא עוצמת השמש. במדינת ישראל  הקיץ חם ביותר ולכן פותחו שיטות מיוחדות כדי להצליל ולהנעים את האזורים הללו בהתאם לאקלים בארצנו.

 

מי אחראי על התקנת הצללות בגנים?

כאשר מדובר בשטחים ציבוריים האחריות על התקנת הצללות הנה של הרשות המקומית או המועצה, כך גם במקרים בהם נדרשת הצללה בגן ילדים או מוסד חינוכי עירוני.

 

מי מתקין את ההצלות בגני ילדים?

ההתקנה נעשית על ידי איש מקצוע, אין לבצע התקנה בגובה אם אין הסמכה לכך. במקרים רבים נדרשים לבצע הצללות בגובה עשרות מטרים, אדם שאין לו הכשרה לעבודה בגובה אין לבצע עבודות מסוג זה!

 

האם ניתן לעשות הצללות לגני ילדים פרטיים?

כמובן! אנשים רבים מייצרים הצללות לשטחים פרטיים , חצרות ואפילו בניינים משותפים על מנת להעניק אזורים מוצלים ונעימים לבאים לשטחם. לכן גם גנים פרטיים יכולים וצריכים להעניק פתרונות הצללה לילדים השוהים בשטח הגן במידה וכמובן ישנה חצר הדורשת זאת.


 

WhatsApp Image 2023-08-08 at 11.09.19.
WhatsApp Image 2023-08-08 at 11.09.21.
הצללה לגני ילדים
logo בניית אתרים