פרגולות אלומיניום


כמעט כל אדם שיש לו מרפסת חלם על פרגולה איכותית. מקום שקט ונעים  לשבת בו  עם משפחה וחברים , לארח בחגים ואפילו לשבת בחורף עם כוס תה חם ולראות את הגשם והברקים. 

הפרגולות עמידות בתנאי מזג אוייר שונים. פרגולות אלומיניום הנן פרגולות אשר מיוצרות בהתאם למידות מדויקות בהתאם לשטח עליו מקימים אותן. פרגולות המיוצרות מאלומיניום הוכחות כעמידות ויציבות  בכל תנאי מזג האוויר וניתן להנות מהן בכל ימות השנה.


אנו מספקים שירות ייעוץ והתקנה עד לבית הלקוח, עם בעלי מקוע מוסמכים בעלי נסיון  בכיד לתת לכם את השירות הטוב והמהיר ביותר.  לפניכם מספר הבטים חשובים בנוגע לפרגולות אלומיניום.


האם פרגולות אלומיניום יציבות ובטיחותיות ?

פרגולות אלומיניום הנן בין הפרגולות היציבות ביותר שיש. אלומיניום הנו חומר גלם חזק מאד ועמיד גם בתנאי מזג אוויר שונים.

 בזכות ההתאמה המידתית בצורה מושלמת בגובה וברוחב הפרגולה, ניתן להגיע לרמת דיוק של 100% כך שההתאמה המידיתית מעניקה כיסוי שטח מלא ומדוייק וכל שימוש בפרגולה יוכל לספק מקסימום הנאה ללא כל חשש. האלומיניום הנו חזק מאד ולכן גם ברוחות אינו יזוז ממקומו. ישנה חשיבות רבה לוודא כי האלומיניום עבר את מכון התקנים וכי בעל המקצוע או העסק דרכו אתם מזמינים את השירות בעל המלצות וניסיון ביצוע העבודה.  חברתנו הנה בעלת ניסיון של שנים בייצור והתקנת פרגולות אלומיניום בגדלים סטדנטרים ופרגולות בהזמנה אישית.  אנו נשמח לקיים שיחת היכרות ולתת לכם את ההצעה הבטוחה ביותר עבורכם.


האם פרגולות אלומיניום ניתנות לבחירה עיצובית?

בהחלט!!! אנו משתמשים בטכנולוגיה של ציפוי האלומיניום אשר מאפשר לצבוע את הפרגולה בכל צבע או עיצוב שתרצו. 


האם אני יכול להתקין פרגולת אלומיניום לבד?

מומלץ שלא. על מנת להתקין פרגולת אלומיניום יש לדעת לקחת במדוייק את המידות ובעת התתקנה לבצע בצורה מקצועית בכדי לא לפגוע ברצפה ובשטח עליו אנו מתקינים את הפרגולה.

בעת התקנת הפרגולה נעשה שימוש בכלים ייחודים וייעודים אשר הידע הטכני בהם הנו חיוני.

לחברתנו  אנשי מקצוע אשר מבצעים את ההתקנה עבורכם בצורה מקצועית ואחראית בכגי שאתם לא תעבדו קשה.


מה עושים בפרגולה?

מה שרק תרצו! הפרגולה יכולה לשמש  איזור נוסף לשהייה, ישנם אנשים אשר הקימו פרגולה בקו ישיר בעת היציאה מהסלון אל המרפסת ובאמצעות סגירת חורף לימים הקרים ותיחתה בימים החיים הגדילו את שטח הפנאי. בין אם מדובר בבית פרטי או עסק  ניתן לסגור את הפרגולה בחורף באמצעות כיסוי חורף, להתשמש בפרגולת האלומיניום כסוכה בחג הסוכות, פינת ישיבה מפנקת בימי האביב ומרפסת מוצלת נעימה בימים החמים של הקיץ.


אנו נשמח לתת לכם ייעוץ עבור איזור ההתקנה והמלצות על שימוש מיטבי בשטח המדובר. הצוות שלנו עזר לרבים לשפר את איכות חייהם ואנו נשמח לתת לך שירות.


כמה עולה פרגולת אלומיניום?

המחיר עבור פרגולות אלומיניום משתנה בהתאם למידות ולצבעים. ניתן להזמין פרגולה בהתאמה אישית או כמידות סטנדרט. על מנת להעניק הצעת מחיר בצורה הטובה ביותר תמיד מומלץ להגיע עם מידות מדוייקות אורך,גוב, רוחב. ואף מומלץ לצרף תמונה בכדי לקבל את חוות הדעת של איש המקצוע.


כמה זמן פרגולת אלומיניום מחזיקה מעמד?

כאשר מתקינים פרגולת אלומיניום איכותית על ידי איש מקצוע ובתנאי והפרגולה עומדת בכל תווי התקן יכולה הפרגולה להחזיק מעמד עשרות שנים! 

חברנו מתמחה בהתקנת פרגולות אשר נשארות לאורך זמן.


האם פרגולות אלומיניום ניתנות לפירוק?

כן, היה והחלטתם שברצונכם  לפרק את הפרגולה ניתן לבצע זאת. מומלץ להעזר באיש מקצוע עבור פעולה זו גם כן בכדי לשמר את הפרגולה לשימוש עתידי ובכדי לא לפגוע בסביבתה בזמן הפירוק. 


פרגולת אלומיניום בשטח ציבורי?

אסור להתקין פרגולת אלומיניום בשטח ציבורי אלא אם כן יש אישור לכך ! בעלי עסקים שרוצים להתקין פרגולות כהמשך של בית העסק עליהם להציג כי יש אישור לכך מהרשות המתאימה.


האם פרגולה בבית פרטי  מחייבת בדיווח ומיסים?

על פי חוק על פרגולה להיות פחות מ 50 מ"ר או רבע מהיתר הבנייה של המבנה בכדי להיות פטורה ממיסוי. 

בכל מקרה אשר רוצים לבנות פרגולה גדולה יותר החורגת ממידות וגבולת אלה יש לפנות להצהיר על כך ולקבל אישור.


כמה זמן לוקח  התקנת פרגולת אלומיניום?

התקנת פרגולה יכולה להארך מספר דעות ועד מספר ימים , תלוי אם איזור ההתקנה ערוך להתקנה, גודל הפרגולה ואלמנטים נוספים. על מנת לייצר עבודה  ברמה מקצועית ואסטטית יש להערך מראש תוך כדי היוועצות עם בעל המקצוע ולקבל הערכת זמן עבודה אשר ייקבע מראש. מחיר ההתקנה עשוי להשתנות באם לא נקבעו זמני יעד מראש. אל תופתעו בסוךף היו בטוחים כי בידיכם כל הפרטים הנדרשים טרם התחלת העבודה.


יחד עם זאת חשוב לציין כי לעתים ישנם מצבים אשר לא ניתן לצפות מראש, כמו תנאי מזג אוויר כמו חום קיצוני או גשם כבד מאד, רוחות חזקות , מצב בטחוני ועוד.

במקרים מסוג זה ניתן ורצוי להבין את בעל המקצוע ולהתחשב בנסיבות. אך היה ונקבע לוח זמנים אשר בעל המקצוע לא עמד בו מסיבות אשר אינן לגיטימיות חשוב שתהיו ערוכים לכך ע"י הסכם עבודה.


נזקים ובלאי בפרגולות אלומיניום, האם זה קיים?

כמו בכל דבר אשר נמצא בשטח פתוח ולאורך זמן גם פרגולות אלומיניום עשויות להבלות. אך אל תדאגו, נזקי צבע ,קילופים ושפשפושים תמיד ניתן לתקן. יותר מכף, ניתן לשפץ את הפרגולה בצורה מלאה ובכך לרענן ולחדש את כל המראה עד למצב אסטטי לחלוטין. 

היה ותרצו לתקן או לצבוע פרגולה קיימת אנו נשמח להעניק לכם שירות. במהלך השנים נתנו שירות למאות לקוחות אשר נזקקו לתיקוני פרגולות אלומיניום ואנו החיינו אותן מחדש.


האם פרגולות אלומיניום מתאימות לבית שכור?

התשובה לשאלה היא מורכבת. היות והתקנת הפרגולה כורכת בתוכה קדיחה אל תוך הקרקע עבור קיבועה והיות והיא קבועה יש לבקש על כך אישור מבעל הבית (הבעלים הרשמי) מומלץ כי במידה ויש אישור לכך תבטחו עצמכם ע"י תוספת לחוזה השכירות או מסמך נפרד אשר מצויין בו כי בעל הבית מאשר יחד עם חתימתו. 

חשוב לקחת בחשבון שייתכן ובעל הבית לא יסכים לרכוש ממכם את הפרגולה בעת העזיבה של הנכס. לכן אנו ממליצים להגיע להסכם מול בעל הבית על הסדר תשלומים או שאם ובמידה  הוא מעוניין אז בהתקנת הפרגולה על חשבונו. כך אתם תהנו מפינה נעימה והוא יהנה משיפור הנכס והעלאת ערכו.


האם ניתן להתקין פרגולת אלומיניום בבניין משותף?

בעת התקנת פרגולת אלומיניום בבניין משותף יש לשים לב כי אין חריגה של 2 מטרים לשטח הבניין , אסור בהחלט לבצע כל חסימה או שינוי בכניסוץ. מלבד זאת כפי שהחוק אומר עד 50 מ"ר או רבע מהשטח עליו ברצונכם להקים  את הפרגולה. 

אין חובה חוקית להשיג את אישור השכנים אך למען ההגינות ויחסי אנוש טובים., אנו תמיד ממליצים לשוחח על כך וליידע את הדירות הסמוכות לכם ע"מ שיוכלו להערך לתהליך שאמנם אינו ארוך אך יכול לגרום למעט רעש, ואבק. עדיף שכן קרוב מאח רחוק!

 

האם ניתן להתקין אמצעי אוורור וחימום בפרגולה?

בהחלט כן! אמצעי האוורור המקובל ביותר להתקין בפרגולות אלומיניום הנו  מאוורר תקרה. אשר בשילוב הצל המושלם והקרירות הנוצרת בשטח הישיבה מפזר את האוויר ומשלים את האווירה.

בחורף ניתן לבצע סגירת חורף ולחמם את הפרגולה באמצעות פטריית חימום.

הטכניקות הקיימות היום מאפשרות בנוסף לפרגולות האלומיניום הקלאסיות שרובנו מכירים גם התקנת פרגולות אלומיניום אשר נסגרות ונפתחות בצורה אוטומטית וקלה להפעלה. טכניקה זו ממש מייצרת הקמת "חדר נוסף"  עם בידוד חום-קור  אטימות למים , סינון קרני שמש והגנה מפני רוחות. 


חשוב מאד לבצע כל התקנת עזרי חשמל אשר נועדים להיות קבועים בפרגולה כגון מאוורר תקרה או נורות לבצע את ההתקנה בצורה נכונה ומקצועית. אל תשאירו כבלי חשמל חשופים מומלץ להיזר באיש המקצוע בעת ביצוע התקנת הפרגולה אשר יש לו הסמכה וידע לך. במידה ואין לו אל תהססו להיוועץ עם חשמלאי מוסמך. זהירות קודמת לכל!


כמה זמן מרגע ההזמנה ועד שפרגולת האלומיניום תגיע אליי?

ברגע ביצוע ההזמנה אנו נבדוק עברוך את זמינות החלקים הצבעים וטכנאי. זמן האספקה יכול להיות החל מ 48 שעות מרגע ההזמנה ועד מספר שבועות . טרם ביצוע ההזמנה אנו נספק לכם את לוח הזמנים המלא כך שתהיו בטוחים בזמני העבודה עד שהפרגולה תהיה מותקנת אצלכם בבית.


עברתי דירה, האם ניתן למכור את הפרגולה?

בהחלט כן!  הפרגולות ניתנות לפירוק על ידי בעל מקצוע. ניתן למכור פרגולות משומשות בעיקר כברזל או לאנשים המחפשים חלקים שונים עבור תיקונים.


הפרגולה ניזוקה מהשמש והצבע ירד האם נמיתן לצבוע לבד?

בהחלט! ניתן לצבוע אלומיניום בצבע ייעודי לכך. ניתן לרכוש צבע לאלומיניום כמעט בכל חנות לחומרי בניין או דרך חברתנו. יש לשים לב כי הצבע אותו אתם קונים תואם במדוייק לשאר הפרגולה בכדי לשמר מראה אחיד.


האם פרגולת אלומיניום מתאימה לצימר?

כמובן, צימרים רבים  משתמשים בפרגולות אלומיניום כאלמנט משלים לחווית האירוח. ישנםצימרים בצפון הרחוק אשר הפרגולה מעניקה אפשרות לנופשים לשבת בחוץ גם בעתי גשמים ושלג לחוויה רומנטית ונעימה. הפרגולה מעצימה את החוויה הייחודית והנאה ממראות יוצאי דופן באיזורים מסויימים. מראות שלא ניתן לראות בכל מקום כמו שלג, כוכבים אשר שוטפים את השמיים ועוד. 


האם ניתן להתקין פרגולת אלומיניום מעל בריכות שחייה?

כן אם כי עדיף להתקין את הפרגולה טרם הקמת הבריכה, היות והקמת הפרגולה דורשת שימוש בכלים חשמליים ויוצרת אבק עדיף לתכנן את המתחם מראש ולהקים את הפרגולה לפני מילוי הבריכה במים. הצל אשר ייווצר מעל הבריכה ינעים את שהיית האורחים וכמובן ישבח את הנכס.


האם פרגולה מעלה את ערך הנכס?

כיום ישנן פרגולות אשר משדרגות בהחלט את ערך הנכס ואף מהוות שובר שוויון לעתים במכירת נכסים. היוץ ופרגולות אלומיניום הן עמידות וחסינות וניתנות לשימושים שונים הן הפכו מבוקשות מאד. ככל שפרגולת האלומיניום משוכללת יותר (חשמלית, נפתחת , אטומה, ניתנת לכיונון תרסים עליונים) כך ערך הנכס עולה גם כן.

כיום ניתן לראות פרגולות אלומיניום רבות גם בבניינים משותפים דבר המשפר משמעותתית את ערך הדירה.


האם פרגולת אלומיניום צוברת חלודה?

לא,  בניגוד לברזל האלומיניום אינו צובר חלודה ואינו מתפורר. כך שגם חזק וגם יותר בריא . בנוסף אינו צובר קורוזיה. 

כך שאתם יכולים להיות רגועים גם בחודשי החורף הגשומים שהפרגולה תמשיך לעמוד איתנה ובטוחה ולספק לכם מכסה. 


תאורה בפרגולת אלומיניום, האם קיים?

אכן כן בהחלט!! כיום ניתן להזמין פרגולות אלומיניום בשילוב נורות לד אשר מותקנות טרם התקנת הפרגולה בבית הלקוח. כך שלכם נשאר רק ללחוץ על המתג.


דברים שחשוב לזכור טרם התקנת פרגולת אלומיניום:

 • היות  והפרגולה דורשת התקנה יש לוודא כי אינכם חורגים מהגבול המותר בחוק : 50 מ"ר או רבע מהשטח.
 • ודאו כי יש ברשותכם את כל המידע הנחוץ לפני תחילת העבודה
 • קראו את הסכם העבודה  במידה וניתן לכם כזה, וודאו כי הנכם מבינים את סעיפיו ואת התהליך.
 • הכינו מכראש אישורים שיהיו בהישג יד במידה ואתם נדרשים לכאלו.
 • מומלץ להכין את השכנים לביצוע העבודה במידה ןוהנכם גרים בבניין משותף.
 • מומלץ לנכין מראש אביזרים שתרצו להתקין בפרגולה בעת ביצוע העבודה בכדי שבעל המקצוע יספק לכם את השירות בצורה הטובה ביותר.
 • אל תתפשרו על האיכות. לפעמים המחיר יסנוור אך בטיחותכם ואיכות המוצר המוגמר חשובה יותר.
 • בצעו את העבודה רק ע"י בעל מקצוע! התקנת פרגולות אלומיניום דורשת ידע וניסיון מקדים.
 • וודאו כי המקום בו אתם רוצים להתקין את הפרגולה מתאים לכך. היה ובעל המקצוע ימליץ שלא לבצע את העבודה מומלץ להקשיב לחוות דעתו.
 • היה ונדרשתם להמציא אישורים זה לטובתכם. פעלו בהקדם להשגתם הכדי להמנע מקנסות.
 • מומלץ לרכוש גם סגירת חורף מבעוד מועד אשר תואמת את מידות הפרגולה בכדי לוודא התאמה בעת ביצוע ההתקנה. לחברתנו מתפרה עצמאית אנו נשמח להתאים עבורכם את הסגירה המושלמת למראה אסטטי ומושלם.
 • מומלץ שלא לבצע התקנה של פרגולת אלומיניום בימי החורף.
 • ככל שתקדימו להוועץ עם בעל מקצוע כך תקדימו את אספקת המוצר.


התקשרו אלינו עוד היום ואנו נשמח לעזור, לקבלת ייעוץ ושירות פנו אלינו 
לא נמצאו תמונות
logo בניית אתרים